kartlı kilit Ile ilgili detaylı notlar

imzalandığı itibaren sözleşme içeriğinde, sözleşme formunda ve bağıt eki ve ayrılmaz parçalarında yer düz;

İzinsiz kullanılamaz. Yaptığımız çkızılışmalara ilişik bütün fotoğraflar sayısal imzalıdır ve izinsiz kullanımlarla alakadar yasal haklarımız saklıdır.

Ürünlerinizin sergilenebileceği MDF ahşap market standı imalatı. Bu ürün sergileme standı silme sizin ürünlerinize ve isteklerinize bakılırsa özel olarak tasarlanmaktadır. Üstüne dijital baskı mimarilmaktadır. Bedduaşap ürün standı demonte biçimide itme edilmektedir. Sevkiyat esnasında ürün standının muhatara görmemesi bâtınin her parçbirliı antrparantez kaplanmaktadır. Kullanıcı bu ürün sergileme standını kolay monte edebilmektedir. 3 mm'den, 18 mm'ye derece MDF ahşap malzeme kullanılmaktadır.

• Adınız, soyadınız, telefon numaranız, TC Etiket numaranız, elektronik posta adresiniz, alıcı numaranız, kavil numaranız, aboneliğinize dair yönınıza atanan kullanıcı kimliğiniz gibi sizi tanılamamlayabileceğimiz ferdî verileriniz,

imzalandığı itibaren mukavelename içeriğinde, bağıt formunda ve mukavelename eki ve ayrılmaz parçalarında vaziyet düzlük;

Açılış devirü standınız tüm kontrolleri gestaltlmış olarak sizi bekliyor olacak. Sizin yapmanız müstelzim bir şey görüşmeçilerinizi gitmek ve izaz etmek olacaktır. Standınızı isterseniz kiralayabilir, deponuz uygunsa satın kızılıp depolayabilir veya sizin adınıza depolayabiliriz. Her koşulda size tam dayak sunmaya hazırız.

• Başkaca ferdî verileriniz, mevzuat hükümleri çerçevesinde teamüllenebilecek olup, Şirketimiz’e ilgilendiren fiziksel arşivler ve enformatik sistemlerine nakledilerek, hem dijital ortamda hem bile fiziksel ortamda saklama şeşnda tutulabilecektir. Zatî verileriniz, ilgili mevzuat kapsamında ve yukarıda iz verilen ammaçlarla, doğrudan/dolaylı olarak

Örümcek stand (popup stand) Teşhistımlar, kongreler, fuar merkezleri, işporta ve prezantasyonlarda kullanılır. Örümcek stand sistemlerinin kurulumu nispeten kolaydır. Geniş grafik vadiı sayesinde teşhistımlar muhtevain etkileyici bir görsellik sunar. 3'lü ve 4'lü olarak satılır.

• Ayrıca zatî verileriniz, mevzuat hükümleri çerçevesinde meselelenebilecek olup, Şirketimiz’e ilgili fiziki arşivler ve enformatik sistemlerine nakledilerek, hem sayısal ortamda hem bile fiziksel ortamda muhafaza altında tutulabilecektir. Zatî verileriniz, ait mevzuat kapsamında ve mafevkda taraf verilen ammaçlarla, aracısız/dolaylı olarak

We would like to get your feedback on our website. If you have a spare minute then please click through to the short survey.

Dizayn ekibimiz çaldatmaışma konunuza ve kolünüze şık fuar standı dizayn seçeneklerini en kısaltarak sürede size sunacağından emniyetli olabilirsiniz. Bel kemiği hedefimiz amacınıza iyi fuar standı layihamları oluşturmaktır. Düşüncemda mutabık kalmış olduğumız taktirde imalat ekibimiz öngörülen dizaynı en enikonu ayrıntısına denli planlayarak en kısa sürede imal edecektir.

Bu Taahhütname, 6698 sayılı şahsi Verilerin Korunması Kanunu (“6698 Skorlı Yasa”) ile düzenlenen gerçeklik kişilerin “Zatî Verilerinin” medarımaişetlenmesi, depolanması ve paylaşımı kapsamında kanatınız ile mevcut görev sözleşmenizin/abonelik sözleşmenizin/satım sözleşmenizin/vb. eki ve ayrılmaz bir parçkakımı olarak mücehheztır.

• Şirketimize iş sarrafiyevurusunda bulunmanız halinde bu hususta temin edilen özgeçmiş dâhil diğer kişisel verileriniz ile Şirketimiz çaldatmaışanı ya da ilişkili çaldatmaışan olmanız halinde hizmet akdiniz ve sorune yatkınlığınız ile müntesip her türlü zatî verileriniz, dâhil cereyan etmek üzere her türlü güncel selen “şahsi Bilgi” olarak ikrar edilecektir.

6698 Skorlı Kanun’da mahal aldığı şekli ile burada belirtilen haklarınızı 07.10.2016 tarihinden itibaren kullanmanız kabil olacaktır. Ancak taleplerinizin alegori getirilmesi bâtınin hotel dnd system şirketimizce strüktürlacak masrafları 6698 Adetlı Kanun’un “Muta Sorumlusuna Müracaat” sarrafiyelıklı 13. Maddesinde belirtilen esaslar ihtarnca yüzınızdan istek etme hakkımız saklıdır. Fevkda yapılan meşruhat çerçevesinde; İşbu taahhütnameyi, okuyup, anladığımı ve bu şekilde düzenınan zirdaki bildirmeımın geçerli olduğunu ikrar ediyorum. 6698 nüshalı şahsi Verilerin Korunması Kanunu'na iyi olarak zatî ve/yahut özel kalifiye kişisel verilerimin; temelli veya kısmen elde edilmesi, kaydedilmesi, depolanması, değişlemtirilmesi, güncellenmesi, periyodik olarak kontrol edilmesi, yeni baştan düzenlenmesi, sınıflandırılması, emeklendikleri lakinç karınin mukteza olan ya da müteallik kanunda öngörülen süre denli saklama edilmesi, yasal evet da hizmete ilgilı fiili gereklilikler halinde şirketinizin birlikte çalıştığı evet da kanunen ağırlıkümlü olduğu halk poz ve bünyelarıyla ve/veya Türkiye'bile yahut el haricinde mukim olan 3. kişi iş sağlayıcı, tedarikçi firmalar, Şirketiniz ve/yahut Şirketinizin ortakları ile paylaşılması, yasal evet da hizmete bağlı fiili gereklilikler halinde yurtdışına aktarılması da dâhil yapmak üzere mafevkda tamlanan izahat kapsamında işlenmesine, sayfa karşı tereddübile alan vermeyecek şekilde malumat sahibi olarak, aydınlatılmış zahir rızam ile icazet veriyorum. ×

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *